O nas

Home   /   O nas

Stworzenie i prowadzenie szkoły językowej było naszym wspólnym marzeniem i celem. Język angielski i kultura anglojęzyczna od zawsze były naszą pasją – tak w 2012 roku powstała nasza rodzinna szkoła, w której dbamy o kameralną atmosferę, przyjazne relacje, a z rodzicami naszych niepełnoletnich Uczniów jesteśmy w stałym kontakcie.

Naszym celem jest realizowanie potrzeb Uczniów – tych znanych i tych jeszcze nieodkrytych

Język jest narzędziem umożliwiającym komunikację i z takim podejściem nauczamy. Dokładamy wszelkich starań, aby nasi Uczniowie umieli posługiwać się językiem obcym komunikatywnie, jednocześnie poprawnie i w urozmaicony sposób.

A jeśli chodzi o metody … stosujemy różnorodne metody i techniki z osobna i w kombinacjach Metody sprawdzone od lat i powstałe w światowych ośrodkach nauczania języka angielskiego w połączeniu z nowoczesnymi trendami i technologią stanowią solidną podstawę do przyswajania języka.

Rozumiemy, że każdy z nas jest inny i dlatego właśnie stawiamy na różnorodność w sposobie nauczania.

Chcemy podzielić się z Wami naszym bogatym doświadczeniem. U nas znajdziesz solidność, pasję i przyjemność w jednym

NASI LEKTORZY

MAGDA HAJDEL-DROŻAŃSKA

MAGDA HAJDEL-DROŻAŃSKA

lektorka, współzałożycielka szkoły

Współzałożycielka szkoły, specjalistka w nauczaniu języka angielskiego jako języka obcego we wszystkich grupach wiekowych, tłumacz języka angielskiego. Absolwentka renomowanego Kolegium Kształcenia Nauczycieli Języków Obcych w Gdańsku. Tytuł magistra uzyskała w Instytucie Lingwistyki Stosowanej na Uniwersytecie Warszawskim. Ponadto jest doświadczonym egzaminatorem egzaminu maturalnego i gimnazjalnego.

Przygodę z nauczaniem rozpoczęła w 2000 roku i ma doświadczenie w pracy ze wszystkimi grupami wiekowymi. Nauczanie i kontakt z uczniami są jej pasją i nieustannie rozwija swoje umiejętności w tym kierunku. Uwielbia pozytywną atmosferę na zajęciach i stara się zarażać Uczniów swoją energią.

MAREK DROŻAŃSKI

MAREK DROŻAŃSKI

lektor, współzałożyciel szkoły

Współzałożyciel szkoły, specjalizację w zakresie nauczania języka angielskiego jako języka obcego uzyskał na Uniwersytecie Jagiellońskim, na Uniwersytecie Warszawskim doskonalił warsztat nauczycielski oraz zdobył drugą specjalizację – tłumacza języka angielskiego i tytuł magistra w Instytucie Lingwistyki Stosowanej.

Jest doświadczonym nauczycielem – pracę jako lektor rozpoczął w 2003 roku i nieprzerwanie wykonuje ją do tej pory z pasją.

Drugą ogromną pasją jest sport, dlatego w nauczaniu kieruje się dynamicznym podejściem i pracą zespołową