O nas

Home   /   O nas

Stworzenie i prowadzenie szkoły językowej było naszym wspólnym marzeniem i celem. Język angielski i kultura anglojęzyczna od zawsze były naszą pasją – tak w 2012 roku powstała nasza rodzinna szkoła, w której dbamy o kameralną atmosferę, przyjazne relacje, a z rodzicami naszych niepełnoletnich Uczniów jesteśmy w stałym kontakcie.

Naszym celem jest realizowanie potrzeb Uczniów – tych znanych i tych jeszcze nieodkrytych

Język jest narzędziem umożliwiającym komunikację i z takim podejściem nauczamy. Dokładamy wszelkich starań, aby nasi Uczniowie umieli posługiwać się językiem obcym komunikatywnie, jednocześnie poprawnie i w urozmaicony sposób.

A jeśli chodzi o metody … stosujemy różnorodne metody i techniki z osobna i w kombinacjach Metody sprawdzone od lat i powstałe w światowych ośrodkach nauczania języka angielskiego w połączeniu z nowoczesnymi trendami i technologią stanowią solidną podstawę do przyswajania języka.

Rozumiemy, że każdy z nas jest inny i dlatego właśnie stawiamy na różnorodność w sposobie nauczania.

Chcemy podzielić się z Wami naszym bogatym doświadczeniem. U nas znajdziesz solidność, pasję i przyjemność w jednym

NASI LEKTORZY

MAGDA HAJDEL-DROŻAŃSKA

MAGDA HAJDEL-DROŻAŃSKA

lektorka, współzałożycielka szkoły

Lektorka i współzałożycielka szkoły. Specjalizuję się w nauczaniu języka angielskiego jako języka obcego we wszystkich grupach wiekowych. Jestem również tłumaczem języka angielskiego. Jako absolwentka renomowanego Kolegium Kształcenia Nauczycieli Języków Obcych w Gdańsku tytuł magistra uzyskałam w Instytucie Lingwistyki Stosowanej na Uniwersytecie Warszawskim. Ponadto jestem doświadczonym egzaminatorem egzaminu maturalnego i gimnazjalnego.

Przygodę z nauczaniem rozpoczęłam w 2000 roku i mam doświadczenie w pracy ze wszystkimi grupami wiekowymi. Komunikacja, nauczanie i kontakt z uczniami są moją pasją, nieustannie rozwijam swoje umiejętności w tym kierunku. Uwielbiam pozytywną atmosferę na zajęciach – staram się zarażać Uczniów swoją energią oraz zamiłowaniem do komunikacji w języku angielskim:)

MAREK DROŻAŃSKI

MAREK DROŻAŃSKI

lektor, współzałożyciel szkoły

Lektor i współzałożyciel szkoły, specjalizację w zakresie nauczania języka angielskiego jako języka obcego uzyskałem na Uniwersytecie Jagiellońskim, na Uniwersytecie Warszawskim doskonaliłem warsztat nauczycielski oraz zdobyłem drugą specjalizację – tłumacza języka angielskiego i tytuł magistra w Instytucie Lingwistyki Stosowanej.

Jestem doświadczonym nauczycielem – pracę jako lektor rozpocząłem w 2003 roku i  wykonuję ją nieprzerwanie z niezmienną pasją:)

Moją drugą ogromną pasją jest sport, dlatego w nauczaniu kieruję się dynamicznym podejściem i pracą zespołową.

p. ASIA

p. ASIA

Lektorka

Lektorka, ukończyłam filologię angielską oraz iberystykę Uniwersytecie Gdańskim i kto wie jaki język będzie następny. Swoja wiedzą dzielę się z uczniami od 2006 roku, stosując różnorodne metody dostosowane do potrzeb współczesnego ucznia. Humor, optymizm oraz niespożyta energia pozwalają mi stworzyć atmosferę sprzyjającą poznawaniu tajników gramatyki oraz zapamiętywaniu idiomów. Od lat jestem wierna swojej pasji, jaką jest jeździectwo. Spośród wielu sportów jakie uprawiam, to właśnie konie skradły moje serce. Te szlachetne i łagodne zwierzęta nauczyły mnie cierpliwości oraz konsekwencji w działaniu, co z przyjemnością wykorzystuję w czasie zajęć.