O nas

Home   /   O nas

Stworzenie i prowadzenie szkoły językowej było naszym wspólnym marzeniem i celem. Język angielski i kultura anglojęzyczna od zawsze były naszą pasją – tak w 2012 roku powstała nasza rodzinna szkoła, w której dbamy o kameralną atmosferę, przyjazne relacje, a z rodzicami naszych niepełnoletnich Uczniów jesteśmy w stałym kontakcie.

Naszym celem jest realizowanie potrzeb Uczniów – tych znanych i tych jeszcze nieodkrytych

Język jest narzędziem umożliwiającym komunikację i z takim podejściem nauczamy. Dokładamy wszelkich starań, aby nasi Uczniowie umieli posługiwać się językiem obcym komunikatywnie, jednocześnie poprawnie i w urozmaicony sposób.

A jeśli chodzi o metody … stosujemy różnorodne metody i techniki z osobna i w kombinacjach Metody sprawdzone od lat i powstałe w światowych ośrodkach nauczania języka angielskiego w połączeniu z nowoczesnymi trendami i technologią stanowią solidną podstawę do przyswajania języka.

Rozumiemy, że każdy z nas jest inny i dlatego właśnie stawiamy na różnorodność w sposobie nauczania.

Chcemy podzielić się z Wami naszym bogatym doświadczeniem. U nas znajdziesz solidność, pasję i przyjemność w jednym

NASI LEKTORZY

MAGDA HAJDEL-DROŻAŃSKA

MAGDA HAJDEL-DROŻAŃSKA

Współzałożycielka szkoły

Współzałożycielka szkoły, specjalistka w nauczaniu języka angielskiego jako języka obcego we wszystkich grupach wiekowych, tłumacz języka angielskiego. Absolwentka renomowanego Kolegium Kształcenia Nauczycieli Języków Obcych w Gdańsku. Tytuł magistra uzyskała w Instytucie Lingwistyki Stosowanej na Uniwersytecie Warszawskim. Ponadto jest doświadczonym egzaminatorem egzaminu maturalnego i gimnazjalnego.

Przygodę z nauczaniem rozpoczęła w 2000 roku i ma doświadczenie w pracy ze wszystkimi grupami wiekowymi. Nauczanie i kontakt z uczniami są jej pasją i nieustannie rozwija swoje umiejętności w tym kierunku. Uwielbia pozytywną atmosferę na zajęciach i stara się zarażać Uczniów swoją energią.

MAREK DROŻAŃSKI

MAREK DROŻAŃSKI

Współzałożyciel szkoły

Współzałożyciel szkoły, specjalizację w zakresie nauczania języka angielskiego jako języka obcego uzyskał na Uniwersytecie Jagiellońskim, na Uniwersytecie Warszawskim doskonalił warsztat nauczycielski oraz zdobył drugą specjalizację – tłumacza języka angielskiego i tytuł magistra w Instytucie Lingwistyki Stosowanej.

Jest doświadczonym nauczycielem – pracę jako lektor rozpoczął w 2003 roku i nieprzerwanie wykonuje ją do tej pory z pasją.

Drugą ogromną pasją jest sport, dlatego w nauczaniu kieruje się dynamicznym podejściem i pracą zespołową

p. ASIA

p. ASIA

Lektorka

Lektorka, ukończyłam filologię angielską oraz iberystykę Uniwersytecie Gdańskim i kto wie jaki język będzie następny. Swoja wiedzą dzielę się z uczniami od 2006 roku, stosując różnorodne metody dostosowane do potrzeb współczesnego ucznia. Humor, optymizm oraz niespożyta energia pozwalają mi stworzyć atmosferę sprzyjającą poznawaniu tajników gramatyki oraz zapamiętywaniu idiomów. Od lat jestem wierna swojej pasji, jaką jest jeździectwo. Spośród wielu sportów jakie uprawiam, to właśnie konie skradły moje serce. Te szlachetne i łagodne zwierzęta nauczyły mnie cierpliwości oraz konsekwencji w działaniu, co z przyjemnością wykorzystuję w czasie zajęć.